32,876
35,174

KALİTE VE ŞIKLIK İSTEYENLER İÇİN: ÇALIŞMA MASALARI
KALİTE VE ŞIKLIK İSTEYENLER İÇİN: ÇALIŞMA MASALARI


Güzel bir çalışma ortamı yaratmak her insanın en önemli isteğidir. Çalışma ortamının sıkı, düzenli olması çalışılacak ortamdaki nesnelerle mümkündür. Ev ve iş yerlerinde çalışacak kişiler, kendilerini sıkı bir disipline sokmak için ilk olarak güzel bir çalışması masası alır. Çalışma masaları öğrencilerden, iş insanlarına kadar her insanın olmazsa olmazıdır. Yaptığı işi ciddiye almak isteyen kişiler, sosyal sınıfı ne olursa olsun iyi bir çalışma masasıyla disiplini daha kolay elde eder. Öğrenciler için çalışma masaları, başarıya giden yoldaki araçlardan biriyse; iş yaşamındakiler içinde şıklık ve düzendir.
İş yaşamında çalışma masaları şirketin karakterini ortaya koyar. Dersler için kullanılan çalışma masaları da, gelecekteki hedefleri temsil eder!
Kıbrıs mobilya sektöründe çalışma masalarının her çeşitten ürünleri mevcuttur. Yonga levhadan yapılma 18 mm kalınlığındaki ürünler, kaliteli yapısıyla, güvenle kullanılan ürünlerdir. Yonga levha her türlü dış baskıya dayanacak şekilde yapılan nesneler arasındadır. Herhangi bir kanserojen madde içermemesiyle, sağlık dostu ürünler içine girer.
Kuzey Kıbrıs bu bakımdan mobilya sektöründe önde gelen yerler arasındadır. Avrupa’nın E1 kalite standartlarına göre tasarlanmış suntalem-suntalam yonga levhalar, kullanıcılarına güven verir. Ürünler çizilme vb deformasyonlara karşı oldukça dayanıklıdır.

İŞ YERLERİNDEKİ KALİTENİN İSMİ: LİNE ÇALIŞMA MASASI!

İş yerlerinde özellikle öne çıkan çalışma masasıysa line ofis takımıdır. Üstü pürüzsüz mat renkleriyle bulunduğu ortama kalite getirir. Line ofis takımının çalışma masası, müşterilerinizle kurduğunuz iletişimde şirketinize pozitif karakter sağlar. Karakterin en belirgin yanı zarafettir.

ÜÇ BÖLMELİ ÇALIŞMA MASASI: ÖĞRENCİLER İÇİN EN İYİSİ!

Öğrenciler için önerilen çalışma masaları arasında üç bölmeli takımlar mevcuttur. Üç bölmeli çalışma masasıyla; bilgisayar kasasının gireceği yer, kitaplık ve çekmeceye sahip olunur. Disiplinle çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanan bu ürün, gelecekle ilgili hedeflerin ilk tanığı olacaktır. Üç bölmeli çalışma masasında yonga levha kullanılır. Masaların kalınlığıysa 18 mm olarak tasarlanmıştır. Çizilmeye karşı son derece dayanıklı olan bu ürünün, çocukların sağlığı için herhangi bir riski bulunmamaktadır.
Kıbrıs mobilya sektöründe kaliteli ürünlerin adresi; www.akcmobilya.com’dur

Çalışma masası modellerimiz için tıklayınız!
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.